vytisknout velikost písma VIDEO: Ford čoskoro odhalí upravený Mustang

Ford veľmi skoro oficiálne predstaví modernizáciu modelu Mustang. Po internete už koluje neoficiálne zverejnené video, ktoré odhaľuje všetky dizajnové novinky. Pomerne výrazne sa zmenila predná časť. Úpravy sa majú dotknúť aj techniky.
VIDEO: Ford čoskoro odhalí upravený Mustang

Automobilka Ford veľmi skoro predstaví facelift modelu Mustang. Ako už to ale býva, internet bol aj v tomto prípade rýchlejší. V predstihu si môžeme pozrieť video, ktoré ukazuje všetky dizajnové novinky.

Ako je vidieť z priloženého videa, ktoré predstavuje variant s paketom Performance, Mustang dostane výrazne prepracovanú prednú časť. Svetlomety konečne používajú diódy denného svietenia, klasické hmlovky z nárazníka úplne zmizli.

Vzadu už sa toľko noviniek neudialo, hoci to vyzerá, že sa aj zadný nárazník dočkal drobných úprav, rovnako ako koncové svetlá. Skoršie špekulácie sľubovali aj väčšie zmeny po technickej stránke. Mustang by mohol napríklad dostať desaťstupňovú automatickú prevodovku. Zároveň z ponuky podľa všetkého zmizne šesťvalcový variant, ktorý sa ale na európskom trhu vôbec nepredáva.

Ford Mustang súčasnej generácie oficiálne prišiel na slovenský trh v januári 2015. Všeobecne ide o veľmi úspešný model. Automobilka napríklad v apríli minulého roka oznámila, že ide podľa predajných štatistík o celosvetovo najpredávanejší dvojdverový športový automobil.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY