vytisknout velikost písma "Starý Top Gear" sa vráti presne o týždeň. Takto bude vyzerať

Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond sa vráti už budúci týždeň. Program The Grand Tour štartuje v piatok 18. novembra. Amazon zverejnil hneď niekoľko nových upútaviek.
"Starý Top Gear" sa vráti presne o týždeň. Takto bude vyzerať

Presne o týždeň sa fanúšikovia slávnej trojice Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond dočkajú návratu na obrazovky. Amazon totiž v piatok 18. novembra odvysiela prvý diel nového programu The Grand Tour. Na čo sa môžeme tešiť, to ukazuje niekoľko ďalších krátkych videí.

Pre fanúšikov je pripravená veľká show. To nakoniec ukázal už skôr zverejnený oficiálny trailer. Bývalí predstavitelia relácie Top Gear precestovali počas natáčania štyri kontinenty a zničili 27 áut. Dá sa očakávať, že sledovanosť bude väčšia ako v prípade britského Top Gear s novou zostavou.

Len pripomenieme, že pôvodná relácia Top Gear s novými predstaviteľmi bude po nie príliš úspešnej sezóne pokračovať ďalej. Chrisa Evansa ale už neuvidíme, hlavnou postavou sa stane Matt LeBlanc.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY