vytisknout velikost písma Sledujte naživo: Premiéry koncernu VW od Škody po Lamborghini

Sledujte naživo: Premiéry koncernu VW od Škody po Lamborghini

Již za necelou hodinu začne slavnostní večer, na kterém skupina Volkswagen postupně odhalí všechny své premiéry pro nadcházející autosalon ve Frankfurtu. 

Podle toho, co zatím víme, nás čeká Škoda Yeti a Rapid Spaceback, Volkswagen e-Golf, Golf R, e-up! a Caddy Bluemotion, Seat Leon ST, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Legend Jean Bugatti Edition, Bentley Mulsanne Le Mans Edition a Continental GT V8 S, Lamborghini Cabrera a Gallardo Squadra Corse, Porsche 911 Turbo S, Panamera Diesel a 918 Spyder... uf, na jeden koncern je toho až dost.

Sledování přenosu přímo na AutoRevue vám tentokrát nabídnout nemůžeme. Najdete ho  na speciální webové stránce. Začátek přenosu byl oznámen na 19:30.

Během večera samozřejmě budeme zveřejňovat informace o jednotlivých novinkách tak, jak je bude VW postupně pouštět do světa.

Hyundai Ioniq Electric vs. Nissan Leaf vs. BMW i3: Kto dôjde najďalej?

Hyundai Ioniq Electric vs. Nissan Leaf vs. BMW i3: Kto dôjde najďalej?

Modely Nissan Leaf a BMW i3 sa aktuálne ponúkajú s posilnenými batériami. Okrem toho si záujemca o elektrický automobil môže kúpiť aj úplne nový Hyundai Ioniq Electric. Nissan sľubuje dojazd až 250 km, BMW dokonca 300 km a Hyundai "viac ako 280 km". So všetkými troma elektromobilmi sme vyskúšali jednu trasu a zistili, kto ujde najviac. Kvôli profilu trasy a hlavne kvôli počasiu sme sa ani s jedným z tejto trojice cez 200 km nedostali.

6. 12. 2016 | Dalibor Žák
BMW M2 Coupé vs. Porsche Cayman: Juniorská extraliga

BMW M2 Coupé vs. Porsche Cayman

Návrat ku koreňom. Novodobá E46 M3. Najšoférskejšie BMW. Tak a podobne sa písalo o novom BMW M2 ešte predtým, ako ktokoľvek z ľudí mimo automobilku zasadol za jeho volant. Ako by si do neho chcelo tvrdé jadro najvernejších aj širšia komunita motoristických nadšencov premietnuť priania a očakávania, ktoré aktuálne produkcia značky BMW napĺňa len čiastočne alebo vôbec.

22. 11. 2016 | Dalibor Žák
Zmerali sme Škodu KodiaQ: ako zrýchľuje a koľko priestoru ponúka?

Škoda KodiaQ

Prvýkrát sme sa odviezli s novou Škodou KodiaQ. Na medzinárodnej prezentácii sme vyskúšali motorizácie 2.0 TDI 140 kW 4 × 4 DSG a 1.4 TSI 110 kW DSG.

19. 11. 2016 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY