vytisknout velikost písma Seat pripomenul blížiacu sa premiéru novej Ibizy

Už dnes Seat predstaví novú generáciu modelu Ibiza. Stane sa tak v nákupnom stredisku Las Arenas v Barcelone. Výstavná premiéra prebehne na autosalóne v Ženeve. Ibiza sa prvýkrát objavila v roku 1984. Od tej doby bolo vyrobených viac ako 5,4 milióna exemplárov.
Seat pripomenul blížiacu sa premiéru novej Ibizy

Ďalšia z mnohých noviniek, ktoré sa predstavia na marcovom autosalóne v Ženeve, je nová generácia Seatu Ibiza. Španielska automobilka ale nebude s odhalením čakať, voz predstaví už 31. januára. Nedávno zverejnené video má poslúžiť ako posledná upútavka pred akciou, ktorá prebehne v Barcelone v nákupnom stredisku Las Arenas.

Seat Ibiza sa prvýkrát objavil v roku 1984. Od tej doby automobilka vyrobila viac ako 5,4 milióna exemplárov a postupne predstavila štyri generácie. Vozidlo sa vyváža do 75 krajín celého sveta.

Podľa neoficiálnych informácií dostane aj piata generácia Ibizy ako základ platformu MQB. Neskôr by malo doraziť ešte odvodené malé SUV, ktoré sa v ponuke automobilky zaradí pod ATEC.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY