vytisknout velikost písma Renault Sport lákal na veľké vianočné prekvapenie. Takto to dopadlo

Športová divízia automobilky Renault včera upozornila na veľké vianočné prekvapenie, ktoré bolo odhalené dnes. Špekulácie na tému ďalšieho modelu sa štítkom R.S. alebo nejakého špeciálneho auta boli od pravdy ďaleko vzdialené. Renault Sport si pripravil pre svojich fanúšikov skôr aprílový žart.
Renault Sport lákal na veľké vianočné prekvapenie. Takto to dopadlo

Divízia Renault Sport sa preslávila najmä skvelými ostrými hatchbackmi Clio R.S. a Mégane R.S., ktoré ponúkali perfektné jazdné vlastnosti a veľké dávky emócií. O súčasnom Cliu R.S. už to tak celkom neplatí, Mégane R.S. novej generácie sa predstavil relatívne nedávno. Keď sa včera na sociálnych sieťach objavila upútavka Renault Sportu sľubujúca veľké vianočné prekvapenie, začali sa množiť špekulácie. Že by ďalší ostrý model?

Ono sľubované veľké vianočné prekvapenie bolo odhalené práve dnes a je potrebné povedať, že fanúšikovia očakávajúci nejaký špeciálny automobil asi príliš nadšení nebudú. Renault Sport jednoducho vypustil do éteru video s víziou toho, ako by asi vyzerali sánky pre Santa Clausa, keby sa rozhodol staviť na automobilku Renault. Celé to pripomína skôr aprílový žart.

Vianočné videá automobiliek ale nie sú ničím výnimočným. Santa Claus v minulosti jazdil všetkým možným. Napríklad Škoda už skôr ponúkla riešenie, čo bude Santa robiť, až sa mu jeho rýchle sánky rozbijú. Inak sa okrem iných odviezla táto fiktívna postava aj napríklad v BMW, Mercedese alebo Volkswagene.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY