vytisknout velikost písma Nové BMW 6 GT dostalo diely z programu M Performance

Ani BMW radu 6 GT nebude ochudobnené o diely z programu M Performance. Prvé informácie sľubujú všemožné vylepšenia, o zvyšovaní výkonu motorov sa ale zatiaľ nehovorí. Diely z programu M Performance budú pre tento model dostupné od novembra.
Nové BMW 6 GT dostalo diely z programu M Performance

Je to už taká tradícia. BMW najprv predstaví nový model, aby o pár týždňov neskôr nasledovala tlačová správa oznamujúca doplnenie ponuky o diely z programu M Performance. Rovnaká situácia sa opakuje aj v prípade nového BMW 6 GT, takže ak vám tento model príde nedostatočne športový, budete mať opäť za čo priplácať.

Aktuálne tlačová správa hovorí v prvom rade o športovom výfuku. Ten je vyrobený z nerezovej ocele a je určený benzínovým jednotkám 630i, 640i a 640i xDrive. V závislosti na konkrétnej motorizácii dostanete guľaté, alebo hranaté koncovky výfuku, prípadne ešte doplnené o karbón. Výfuk má zabezpečiť silný zvuk, ktorý údajne nebude na dlhých cestách nepríjemný.

Ďalšie vylepšenia sú predvídateľné. K dispozícii budú napríklad kované disky s veľkosťou 21 palcov, vylepšené brzdy s vŕtanými kotúčmi, čierno lakovaná maska ​​chladiča a samozrejme karbónové detaily, ako napríklad kryty spätných zrkadiel. Záujemcovia si môžu ďalej priplatiť za úpravy interiéru, kam si opäť môžete pridať karbón alebo napríklad športový volant. O úpravách motorov ale BMW zatiaľ nehovorí.

Všetky diely z programu M Performance budú dostupné od novembra. To preložené znamená, že si môžu zákazníci svoje vozidlo takto vylepšiť hneď od začiatku predaja. Aj nové BMW 6 GT ako také totiž bude uvedené na trh v novembri.

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY