vytisknout velikost písma Na predaj je prakticky nové Lamborghini LM002 zo série 48 kusov

Lamborghini LM002 je v podstate luxusné SUV s dvanásťvalcom z modelu Countach. Aktuálne je na predaj americká verzia v dokonalom stave. Celkom vzniklo iba 48 exemplárov určených pre americký trh. Ponúkaný kus je po prvom majiteľovi a najazdených má iba 5400 km. Potrebovať budete zhruba tristo tisíc eur.
Na predaj je prakticky nové Lamborghini LM002 zo série 48 kusov

Občas sa niekde objaví na predaj naozaj veľmi zaujímavé auto v ťažko uveriteľnom stave. Presne takýmto prípadom je aj Lamborghini LM002, ktoré je aktuálne k dispozícii na eBay. Len si to predstavte... Vozidlo je jedným zo 48 exemplárov určených pre americký trh, svoj doterajší život strávil zahrnutý dokonalou starostlivosťou a od roku 1990 najazdil iba 5400 km. Inak povedané, nechcete úplne nové Lamborghini LM002?

O tom, že bol automobil v dobrých rukách, svedčí napríklad skutočnosť, že si jeho pôvodný majiteľ kúpil do zbierky rovno dve Lamborghini naraz. Keď už bol pri tom objednávaní, tak si začiatkom 90. rokov zakúpil rovno aj Diablo. Ako píše predávajúci, oba automobily boli dodané v júni 1991. Od tej doby LM002 skôr stálo, samozrejme v klimatizovanej garáži, a dosiaľ nikdy nebolo na predaj. Teraz môže byť vaše.

Ako dokazuje priložená galéria, auto je vo vynikajúcej kondícii. Cena prirodzene nie je najnižšia, ale na druhú stranu za zhruba tristo tisíc eur dostanete SUV značky Lamborghini, ktoré sa len tak nevidí a ktoré hlavne už menej stáť nebude. Ak sa vám nechce čakať na sériový Urus alebo vás úplne neláka Bentayga, toto bude správna voľba.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY