vytisknout velikost písma Múzeum Citroën predáva časť svojej zbierky

Múzeum automobilky Citroën ponúkne na predaj časť svojej zbierky. K dispozícii bude všetko možné od drobností typu rôznych fotografií až po automobily. Záujemcovia si môžu zaobstarať makety, prototypy alebo predsériové autá všetkých vekových kategórií. Aukcia prebehne desiateho decembra.
Múzeum Citroën predáva časť svojej zbierky

Ak patríte medzi fanúšikov značky Citroën, rozhodne by ste mali spozornieť. Blíži sa možnosť, ako si urobiť tento rok na Vianoce naozaj veľkú radosť. Múzeum automobilky Citroën totiž ponúkne začiatkom decembra na predaj časť svojej zbierky.

K dispozícii bude všetko možné od drobností typu rôznych fotografií, cez zaujímavé artefakty, akými sú napríklad pretekárske dakarské kombinézy alebo kapota špeciálu WRC, až po makety alebo koncepty. Predávať sa ale samozrejme budú aj celé autá. Veľmi často sa jedná o predsériové vozidlá, kúpiť si ale môžete aj veteránov z tridsiatych rokov a ďalšie zaujímavé stroje.

Aukcia bude prebiehať on-line na webe druotlive.com, kde tiež nájdete ďalšie podrobnosti.

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY