vytisknout velikost písma Modernizovaný Ford Mustang sa predstavil aj ako kabriolet

Po kupé predstavuje Ford upravený Mustang aj ako kabriolet. Zmeny sú samozrejme zhodné s kupé. Aj rekonštruované kabrio sa začne predávať najskôr v Amerike.
Modernizovaný Ford Mustang sa predstavil aj ako kabriolet

Automobilka Ford predstavila pred necelým týždňom pomerne rozsiahly facelift modelu Mustang. Prvé informácie a fotky sa ale týkali výhradne kupé. Kabriolet ukázal Ford až o niekoľko dní neskôr.

Ako asi dopredu tušíte, zmeny týkajúce sa kabrioletu sú identické s kupé. Aj kabrio dostane napríklad desaťstupňovú automatickú prevodovku, upravený podvozok alebo päťlitrový osemvalec so zvýšeným výkonom. Bohužiaľ ani tentoraz Ford nepovedal, aké presné parametre vrcholná motorizácia ponúkne. V krátkej tlačovej správe sú spomenuté aj tri nové odtiene farby karosérie, vylepšená aerodynamika a rad bezpečnostných asistentov.

Ak sa vám upravený Mustang s karosériou kabriolet páči, máme aj tu, rovnako ako u kupé, zlé správy. Najprv sa táto novinka pozrie na americký trh, ale stane sa tak až na jeseň tohto roku. Európski záujemcovia si musia počkať ešte minimálne dvanásť mesiacov.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY