vytisknout velikost písma Maskovaná Škoda Yeti novej generácie sa pri testoch tvári ako Geely

Nastupujúca generácia Škody Yeti sa už testuje aj v Číne. Maskovaná novinka sa tvári ako model čínskej značky Geely. Oficiálne sa nová Škoda Yeti ukáže v druhej polovici tohto roka.
Maskovaná Škoda Yeti novej generácie sa pri testoch tvári ako Geely

Škoda Yeti súčasnej generácie sa predáva aj v Číne, kde majú zákazníci k dispozícii dokonca variant s predĺženým rázvorom náprav. Nová generácia samozrejme opäť zamieri na tento trh, takže nie je prekvapením, že už možno stretnúť zamaskované prototypy aj na čínskych cestách. Dokladá to nová špionážna fotografie.

Snímku maskovaného prototypu novej Škody Yeti zverejnili kolegovia z čínskeho magazínu Autohome. Ako je vidieť, nový Yeti dostal vskutku dôkladnú kamufláž, ktorá z neho má aspoň na prvý pohľad urobiť model čínskej značky Geely. V praxi by mala byť nastupujúcej generácie malého mladoboleslavského SUV dizajnovo veľmi blízka väčšiemu KodiaQu.

Oficiálne predstavenie Škody Yeti novej generácie je naplánované na druhú polovicu tohto roka. Výstavná premiéra by mala prebehnúť na jesennom autosalóne vo Frankfurte. Technicky bude novinka prakticky zhodná so Seatom Ateca. Okrem iného sa teda môžete tešiť na preplňovaný litrový trojvalec.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY