vytisknout velikost písma Jeep Wrangler novej generácie sa ukazuje na prvých fotkách

Jeep ukázal na prvých fotkách novú generáciu slávneho Wrangleru. Na prvý pohľad vozidlo vyzerá stále rovnako, čo bol zámer. Novinkou bude okrem iného prítomnosť radu bezpečnostných asistentov. Kompletné odhalenie je naplánované na 29. novembra.
Jeep Wrangler novej generácie sa ukazuje na prvých fotkách

Wrangler je pre fanúšikov terénnych automobilov skutočnou ikonou, preto teraz na nich čaká veľká udalosť. Jeep totiž čoskoro predstaví novú generáciu terénnej legendy. Na čo sa môžeme tešiť, to ukazujú prvé tri snímky.

Skôr než odhalením niečoho revolučného Jeep prvou trojicou oficiálnych záberov svojich fanúšikov upokojil. Wrangler aj vo svojej nastupujúcej generácii zostane verný tradičným tvarom, čo v praxi znamená, že na prvý pohľad novinka pripomína skôr facelift. Ale to bol zámer.

Na technické detaily je ešte príliš skoro. Jeep iba sľubuje moderné a úsporné motory, prítomnosť asistenčných systémov a ďalších moderných vychytávok, ale zároveň veci určené aj pre skalných fanúšikov. Ako napríklad možnosť zložiť strechu aj dvere a prípadne sklopiť čelné sklo.

Všetky detaily a samozrejme ďalšie fotky vypustí Jeep do sveta 29. novembra, kedy prebehne v rámci autosalónu v Los Angeles svetová premiéra.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY