vytisknout velikost písma Jeep Wrangler novej generácie sa ukazuje na prvých fotkách

Jeep ukázal na prvých fotkách novú generáciu slávneho Wrangleru. Na prvý pohľad vozidlo vyzerá stále rovnako, čo bol zámer. Novinkou bude okrem iného prítomnosť radu bezpečnostných asistentov. Kompletné odhalenie je naplánované na 29. novembra.
Jeep Wrangler novej generácie sa ukazuje na prvých fotkách

Wrangler je pre fanúšikov terénnych automobilov skutočnou ikonou, preto teraz na nich čaká veľká udalosť. Jeep totiž čoskoro predstaví novú generáciu terénnej legendy. Na čo sa môžeme tešiť, to ukazujú prvé tri snímky.

Skôr než odhalením niečoho revolučného Jeep prvou trojicou oficiálnych záberov svojich fanúšikov upokojil. Wrangler aj vo svojej nastupujúcej generácii zostane verný tradičným tvarom, čo v praxi znamená, že na prvý pohľad novinka pripomína skôr facelift. Ale to bol zámer.

Na technické detaily je ešte príliš skoro. Jeep iba sľubuje moderné a úsporné motory, prítomnosť asistenčných systémov a ďalších moderných vychytávok, ale zároveň veci určené aj pre skalných fanúšikov. Ako napríklad možnosť zložiť strechu aj dvere a prípadne sklopiť čelné sklo.

Všetky detaily a samozrejme ďalšie fotky vypustí Jeep do sveta 29. novembra, kedy prebehne v rámci autosalónu v Los Angeles svetová premiéra.

Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive

Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive

Britskí kolegovia porovnali BMW 760Li xDrive a Škodu Superb 2.0 TSI 4×4. Obe spomínané autá sa v našej redakcii už zastavili, preto sme sa pozreli na presné čísla nameranej dynamiky. Superb na dvanásťvalec ani zďaleka nemá, ale skutočne dobre brzdí.

20. 11. 2017 | Dalibor Žák
Test jazdenky: Škoda Fabia RS 1.4 TSI je zaujímavá, ale veľmi riziková

Test jazdenky: Škoda Fabia RS 1.4 TSI je zaujímavá, ale veľmi riziková

Fabiu RS by sme odporučili niekomu, kto je fanúšik značky a podobné auto chce pre radosť napríklad ako druhý alebo tretí kus do svojej flotily s tým, že toho za rok príliš veľa nenabehne.

14. 11. 2017 | Dalibor Žák
Seat Leon 1.4 TSI ACT v dlhodobom teste: Ako je na tom s výkonom?

Seat Leon 1.4 TSI ACT v dlhodobom teste: Ako je na tom s výkonom?

Motor 1.4 TSI ACT má udávaný výkon 110 kW a krútiaci moment 250 Nm. Dlhodobo testovaný Seat Leon predviedol na valcovej skúšobni ešte lepšie hodnoty a najmä veľmi priaznivé priebehy. Krútiaci moment zostáva v prakticky celom rozsahu bežne používaných otáčok nad udávanou maximálnou hodnotou.

13. 11. 2017 | Jiří Červenka

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY