vytisknout velikost písma Je toto najškaredší Ford Mustang na svete?

V Spojených arabských emirátoch sa objavil veľmi zaujímavý Mustang. Ide o individuálnu prestavbu, ktorá dala dokopy prevedení kabriolet a terénny podvozok. Výsledok si môžete pozrieť v priloženej galérii.
Je toto najškaredší Ford Mustang na svete?

Niektorí zákazníci majú vskutku dosť nevšedné priania. Väčšinou zostane len pri nenaplnených snov, ale sú aj takí, ktorí môžu svoje priania podporiť patričným finančným obnosom a previesť všetko do reality. Určite nie je potrebné zdôrazňovať, že práve takí zákazníci sa v nemalej miere vyskytujú na Blízkom východe. Ďalším z radu dôkazov je upravený Ford Mustang.

Samozrejme sa bavíme o aktuálnej variante, ktorej sa ešte nedávny facelift netýka. Majiteľ spojil dohromady kabriolet s terénnym podvozkom. Vozidlo tak dostalo okrem podstatne vyššej svetlej výšky a výrazne väčšej šírky aj veľmi predĺženú kapotu. Všetko je navyše doplnené o retro kolesá vrátane tých rezervných umiestnených na bokoch. Výsledok ukazuje priložená galéria.

Mustangom na terénnom podvozku aktuálne žijú médiá a sociálne siete z Blízkeho východu, ako napríklad web alamal-news.com. Bohužiaľ sa nám ale nepodarilo nikde dohľadať akékoľvek bližšie informácie. Všetci z faktických údajov spomínajú len to, že bol automobil zachytený v Spojených arabských emirátoch. Každopádne ide o veľmi nevšednú prestavbu, ktorú niektorí označujú za najškaredší Mustang na svete. Súhlasíte?

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY