vytisknout velikost písma Hyundai ukázal i30 kombi na prvom obrázku

Hyundai predstaví na autosalóne v Ženeve i30 s karosériou kombi. Prvý obrázok ukazuje profil blízky Mercedesu-Benz CLA Shooting Brake. Výroba novej varianty i30 odštartuje v Nošoviciach v máji.
Hyundai ukázal i30 kombi na prvom obrázku

Hlavným bodom ženevského programu bude pre automobilku Hyundai odhalenie modelu i30 novej generácie s karosériou kombi. Dizajn tejto novinky nedávno naznačil prvý oficiálny obrázok. Tešiť sa máme na veľmi dynamické tvary.

Ako to už v podobných prípadoch chodí, žiadne bližšie informácie automobilka nepridala. Bolo by ale veľké prekvapenie, keby i30 s karosériou kombi dostala inú techniku ​​ako hatchback. Hyundai v kratučkej tlačovej správe iba upozorňuje na profil takmer pripomínajúci kupé. Nám profil karosérie skôr pripomína Mercedes-Benz CLA Shooting Brake.

Hyundai i30 kombi sa bude samozrejme vyrábať v Nošoviciach. Pred časom bolo oznámené, že výroba priestrannejšej varianty predajne úspešného hatchbacku odštartuje v máji. V septembri dorazí aj športové i30 N a v decembri ešte tretie prevedenie so splývavou výklopnou zadnou časťou, čo vraj nebude liftback, ale fastback.

Novú i30 kombi odhalí Hyundai na ženevskej tlačovej konferencii siedmeho marca o štvrť na deväť ráno. V priebehu marca zároveň slovenské zastúpenie zverejní kompletný cenník varianty hatchback.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY