vytisknout velikost písma Honda Civic 2017: automobilka zverejnila nové fotografie

Honda zverejnila množstvo nových snímok nastupujúcej generácie modelu Civic. Na náš trh dorazí japonská novinka v marci.
Honda Civic 2017: automobilka zverejnila nové fotografie

Nebude to dlho trvať a aj na slovenský trh dorazí v poradí už desiata generácia Hondy Civic. Na čo sa môžeme tešiť, to naznačil už vlaňajší parížsky autosalón. Automobilka však vtedy do éteru mnoho oficiálnych fotiek nevyslala. Teraz to ale napravila. Ak vás japonská novinka zaujíma, môžete si ju pozrieť na viac ako päťdesiatich oficiálnych snímkach.

Honda Civic predstavuje pre európske predaje značky veľmi dôležitý model. V Európe sa bude vozidlo aj vyrábať. Anglická továreň japonskej automobilky obstará produkciu päťdverovej verzie, ktorá sa bude odtiaľto vyvážať do celého sveta.

Ako už bolo skôr oznámené, desiata generácia modelu Civic je vo všetkých smeroch väčšia a má tuhšiu karosériu. Z výbavy ale zmizli zadné sedadlá Magic Seats, ktorými sa Honda dlhú dobu chválila. Na úvod si budú môcť záujemcovia vybrať medzi zážihovým preplňovaným trojvalcom (95 kW/129 k) a silnejšou alternatívou 1.5 Turbo i-VTEC (134 kW/182 k).

civic_10gen_01.jpgcivic_10gen_02.jpgcivic_10gen_04.jpg

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY