vytisknout velikost písma Hlasitosť doprava! Takto znejú všetky modely Mercedes-AMG dohromady

V ponuke automobilky Mercedes nájdete 49 modelov s podpisom AMG. Dve nové videá prezentujú celú túto ponuku.
Hlasitosť doprava! Takto znejú všetky modely Mercedes-AMG dohromady

Keď zavítate na stránky automobilky Mercedes a pozriete sa do sekcie vozidiel AMG, nájdete tam obrovský zoznam najrôznejších modelov. Od malého hatchbacku triedy A až po monštrá v podobe dvanásťvalcovej triedy G alebo S. Automobilka sa aktuálne rozhodla pripomenúť túto skutočnosť dvojicou nových videí.

Na internet boli vyslané dve verzie. Jedna obsahuje takmer výhradne len prirodzené zvuky motorov a pneumatík (tu nájdete nad článkom), druhá je doplnená o hudbu. Obe varianty ale končia rovnako. Zborovým prešliapnutím plynu všetkých športových vozidiel značky Mercedes naraz. Znie to ako... Však si to vypočujte sami.

O tom, ako pestrá je v súčasnosti ponuka divízie AMG, svedčí napríklad aj celková kombinovaná spotreba, ktorá sa podľa oficiálnych údajov pohybuje v rozmedzí od 6,9 do 17 l/100 km. Mimochodom, jedno z najzaujímavejších AMG sme si nedávno prezreli na vlastné oči. Reč je o AMG GT R.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY