vytisknout velikost písma Harley-Davidson ukazuje, ako premeniť Sportster v "kávičku"

Pauzu do predstavenia ďalších noviniek modelového roku 2017 vypĺňa Harley-Davidson rozšírením svojej už tak extrémne širokej ponuky originálneho príslušenstva.
Harley-Davidson ukazuje, ako premeniť Sportster v "kávičku"

Novinky v katalógu vychádzajú v ústrety súčasnej móde európskeho retro štýlu a umožňujú ľahko urobiť zo Sporsteru tzv. "Café racer". Samozrejme priamo u dealera. Jednou z dôležitých úloh rozsiahleho katalógu Genuine Motor Accessories je zabrániť tomu, aby zákazníci chtiví individuálnych prestavieb nosili peniaze nezávislým úpravcom.

Sadu Café Custom Kit tvoria znížené "clip-on" riadidlá s guľatými zrkadlami na koncoch, upravený zadný blatník a veľmi dôležité premiestnenie stúpačiek a nožných ovládacích prvkov viac dozadu. Sportster totiž majú stupačky v klasickej polohe uprostred (prípadne vysunuté vpred), čo nemožno dať príliš dohromady s predklonom trupu vpred. Sada je určená pre model Roadster, ktorý sme testovali na konci leta.

Súbeh retro vlny a dopytu po individualizácii motocyklov čulo využívajú aj ďalší tradiční výrobcovia. Svoje katalógy príslušenstvo a špeciálnych dielov pre nostalgicky ladené modely neustále rozširujú napríklad BMW, Moto Guzzi, Triumph a ďalšie.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY