vytisknout velikost písma Galéria: 10 čudností z autosalónu vo Frankfurte

Čo robia helikoptéry na autosalóne? Ford predstavil bicykel? Namiesto áut "nové životné priestory pre nový druh slobody"?
Galéria: 10 čudností z autosalónu vo Frankfurte

Novinárske dni autosalónu vo Frankfurte sú preč a teraz sa otvára verejnosti. Okrem produkčných noviniek sa vo Frankfurte objavujú aj veľmi zvláštne autá. Respektíve dopravné prostriedky, aby sme boli presní. Korunu všetkym zvláštnostiam nasadil Ford, ktorý vo Frankfurte predstavil svoj bicykel.

Okrem toho sme vybrali medzi autami aj iné zvláštnosti, či už je to niečo prekvapujúce alebo veľmi čudné. Na druhej strane, ak by sa všetky nové autá objavili neklasifikované a subtílne ako VW Golf, automobilový svet by bol nudný ako daždivé jesenné popoludnie.

Aspark-Owl.jpgBMW-X7-6.jpgkolo-Ford.jpg

Mini-JCW-GP-Concept.jpgRenault-RS-2027.jpgRenault-Symbioz-13.jpg

Roborace.jpgSmart-Vision-EQ.jpgVelocopter.jpg

Wey-XEV.jpg

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY