vytisknout velikost písma Ford predstavil nový paket pre Mustang

Modernizovaný Ford Mustang bude možné doplniť o paket Pony. Ten pridá napríklad masku odkazujúcu na prvý Mustangy. Novinka bude dostupná iba pre štvorvalec EcoBoost.
Ford predstavil nový paket pre Mustang

Ford už pred niekoľkými mesiacmi predstavil facelift pre Mustang. Prví záujemcovia si ale budú môcť zaobstarať prepracované prevedenie až v septembri tohto roku a ak siahnu po štvorvalcovej variante, bude možné rovno dokúpiť aj nový paket. Niekoľko doplnkov má zabezpečiť dôraznejší odkaz do minulosti.

Paket sa volá Pony a obsahuje niekoľko drobností navyše. Najviditeľnejším prvkom je maska ​​chladiča vyvedená tak, ako to vídame v Mustangoch prvej generácie. Okrem toho dostanete aj leštené osemnásťpalcové kolesá, štýlové nálepky na dvere alebo iné koberčeky. To je v podstate všetko.

Ako už bolo povedané, paket Pony bude k dispozícii iba v kombinácii so štvorvalcovým motorom EcoBoost, osemvalcového GT sa netýka a šesťvalec predávaný na americkom trhu spolu s modernizáciou skončil. Americkí zákazníci sa dočkajú už o pár mesiacov, na tie európske príde rad až budúci rok. Možno to zas až tak nevadí, pretože vyhotovenie pred modernizáciou sa nám predsa len páči viac.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY