vytisknout velikost písma Dacia vyrobí špeciálnu edíciu modelu Sandero v počte 150 kusov

Dacia chystá špeciálnu edíciu modelu Sandero limitovanú na 150 kusov. Zatiaľ sa nevie, ako konkrétne bude auto vyzerať. Automobilka pripravila tri návrhy. Do 12. júla bude verejnosť hlasovať o tom, ktorý má ísť do výroby.
Dacia vyrobí špeciálnu edíciu modelu Sandero v počte 150 kusov

Dacia občas predstaví špeciálnu edíciu niektorého zo svojich modelov, tá ale zvyčajne nie je obmedzená počtom kusov. To však neplatí o novinke, ktorá sa chystá. Rumunská automobilka chce ponúknuť zákazníkom špeciálne prevedenie modelu Sandero Stepway. Fanúšikovia majú za úlohu vybrať, ako presne bude táto edícia vyzerať.

Minulú nedeľu prebehol vo Francúzsku piknik automobilky Dacia, ktorá si pre túto akciu pripravila prekvapenie v podobe trojice nových verzií modelu Sandero Stepway. Volajú sa Navy, City a Pop Art. Jedna z týchto variantov sa dostane do výroby, vznikne ale iba 150 kusov. Ktorá to bude, to určí verejnosť. Ak chcete hlasovať, môžete tak urobiť na tomto odkaze.

Dacia síce žiadne ďalšie detaily o novej edícii neoznámila, je ale takmer isté, že pôjde o čisto dizajnovú záležitosť. Zatiaľ má nakročené k víťazstvu Sandero Stepway Navy s počtom 2648 hlasov, nasleduje City (1523 hlasov) a najďalej k výrobe je Pop Art (1154 hlasov).

Vzhľadom k tomu, koľko kusov Dacia chce vyrobiť, a k miestu, kde túto edíciu predstavila, je veľmi pravdepodobné, že pôjde o špecialitu určenú výhradne pre francúzsky trh.

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY