vytisknout velikost písma Colin McRae zomrel presne pred desiatimi rokmi

Takto pred 10 rokmi tragicky zahynul Colin McRae. Colin sa stal majstrom sveta v roku 1995. Aj vy ste kedysi hrávali počítačovú hru Colin McRae Rally?
Colin McRae zomrel presne pred desiatimi rokmi

Spomínate si na dnes už prehistorickú prvú časť počítačovej hry Colin McRae Rally? Strávili sme pri nej ako mladíci veľa času. Dnešný deň je ideálny k tomu, aby ste si znovu niektorý z dostupných dielov nainštalovali. Dnes je to totiž 10 rokov od tragickej smrti tohto legendárneho jazdca.

Colin McRae počas svojej kariéry vystriedal tímy Subaru, Citroën, Ford a tiež sa objavil za volantom Fabie WRC. So Subaru vyhral titul majstra sveta v roku 1995. A aj keď je tento jazdec známy najmä vďaka rally, v roku 2004 vyrazil aj na slávny okruh v Le Mans.

Britský jazdec zomrel 15. septembra 2007 pri páde vrtuľníka. Pripomeňme si ho na niekoľkých videách:

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY