vytisknout velikost písma BMW Z4 Concept bol neoficiálne odhalený tesne pred premiérou

BMW Z4 Concept sa dizajnovo vydaril. Nástupca BMW Z4 zdieľa platformu s chystanou Toyotou Supra. Sériová verzia sa do predaja dostane budúci rok.
BMW Z4 Concept bol neoficiálne odhalený tesne pred premiérou

BMW v nedávnej minulosti upozornilo hneď niekoľkokrát na chystané predstavenie konceptu Z4. Oficiálne bude táto štúdia odhalená ešte dnes, čo automobilka naposledy pripomenula včera jedným obrázkom. Ako to už ale býva, internet bol aj tentoraz rýchlejší, takže si môžeme prezrieť BMW Z4 Concept zo všetkých strán ešte pred tým, než v Mníchove uvoľní pripravené materiály.

Koncept BMW Z4 sa po stránke designu naozaj podaril. Vzhľad nebudeme bližšie rozoberať, na tento účel oveľa lepšie poslúži priložená galéria. Dúfajme, že sériová Z4 bude tejto štúdii podobná čo najviac.

Ako už sme písali, nástupca BMW Z4 bude zdieľať techniku ​​s chystanou Toyotou Supra, pričom oba modely sa budú vyrábať v Rakúsku. Ich produkciu zabezpečí spoločnosť Magna Steyr. Podľa predbežných informácií pôjde v prípade BMW o roadster s plátennou sťahovacou strechou, zatiaľ čo Toyota vsadí na klasické kupé.

Ďalšie podrobnosti týkajúce sa konceptu BMW Z4 sa dozvieme ešte dnes. Sériový automobil by sa mal do predaja dostať budúci rok.

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY