vytisknout velikost písma Bentley si špeciálne edície obľúbilo. Prišiel rad na Flying Spur

Aj Bentley Flying Spur sa dočkalo špeciálnej edície. Prevedenie Black Edition pridá čiernej detaily, farby karosérie sa netýka. Novinka je k dispozícii pre verziu V8 S s výkonom 528 koní.
Bentley si špeciálne edície obľúbilo. Prišiel rad na Flying Spur

Automobilka Bentley si v poslednej dobe špeciálne edície naozaj obľúbila. Pred niekoľkými dňami sme písali hneď dvakrát o špecialitách vychádzajúcich z modelu Continental GT, tentoraz prišiel rad na Fyling Spur V8 S.

Novinka sa volá jednoducho Black Edition. Mohlo by sa zdať, že základom bude čierna farba karosérie, lenže tak tomu nie je. Farby karosérie sa táto edícia netýka, čierne je ale všetko ostatné. Menovite lišty okolo okien, maska ​​chladiča, kľučky dverí a zatmavené sú aj svetlá a okná. Všetko podčiarkujú čierne zliatinové kolesá s veľkosťou 21 palcov.

Vnútri na vás čaká čierne čalúnenie kombinované s červenými pruhmi, športový volant a lesklo čierne dekory. Ak si ale budete priať aj v rámci Black Edition niečo iné, Bentley vám ochotne vyhovie. Záujemcovia si navyše môžu objednať ďalšie drobnosti typu iných kolies z programu Mulliner Driving Specificaton.

Black Edition je určená pre model Flying Spur V8 S, to znamená preplňovaný štvorlitrový osemvalec disponujúci parametrami 308 kW (528 k) a 680 Nm. Aj vďaka pohonu všetkých kolies zrýchli toto auto z nuly na 100 km/h za 4,9 s a maximálne zvládne 306 km/h.

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY