vytisknout velikost písma Audi láka na novú generáciu A6. V prvej upútavke nič nevidno

Prvá upútavka na nové Audi A6 neodhaľuje žiadne detaily. Jedná sa len o potvrdenie toho, že sa vozidlo predstaví budúci rok. Po stránke dizajnu alebo motorizácií sa revolúcia neočakáva.
Audi láka na novú generáciu A6. V prvej upútavke nič nevidno

Nová generácia sedanu Audi A6 sa predstaví budúci rok, sľubuje nová oficiálna upútavka. O mnoho viac sme sa z nej ale nedozvedeli. Audi aspoň naznačilo, kadiaľ sa bude nová generácia modelu A6 uberať po stránke digitalizácie, dynamiky a komfortu.

Predpokládáme, že konštrukciu podvozku a interiéru ovplyvní nová generácia Audi A8 a nedávne koncepty, v ktorých sa prejavil odklon od množstva tlačidiel k dizajnovej jednoduchosti a čistote. V dizajne exteriéru naproti tomu žiadnu veľkú revolúciu neočakávame.

Prvýkrát nové Audi A6 pravdepodobne uvidíme na jar v Ženeve. Pod kapotou očakávame rovnaké motorizácie, aké má napríklad A8, ale základ budú tvoriť štvorvalce na benzín aj naftu. Určite príde aj hybrid a plug-in hybrid a časom dorazí verzia S6 s motorom 3.0 TFSI a RS6 s motorom 4.0 TFSI.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY