vytisknout velikost písma Audi A7 Sportback novej generácie sa predstaví vo štvrtok

Vo štvrtok 19. októbra predstaví Audi novú generáciu modelu A7 Sportback. Podľa všetkého sa veľkého prekvapenia nedočkáme. Voz dostane platformu MLB Evo.
Audi A7 Sportback novej generácie sa predstaví vo štvrtok

Audi už veľmi skoro predstaví svoju ďalšiu novinku. Tento štvrtok 19. októbra sa svetu prvýkrát ukáže nová generácia modelu A7 Sportback. Tešiť sa môžeme na techniku ​​z A8 a nie práve prekvapivý dizajn.

Táto značka sa totiž dlhodobo drží konzervatívnych línií a nie je tomu inak ani pri posledných modeloch. Už len z tohto dôvodu možno predpokladať, že sa ani v prípade novej A7 žiadna zásadná revolúcia konať nebude. Magazín Auto Week navyše vyslal do sveta fotku zmenšeného modelu tejto nemeckej novinky, ktorá odhaľuje všetko podstatné.

Ani v prípade techniky sa takmer určite neuskutoční nič prekvapujúce. Ako základ opäť poslúži platforma MLB Evo, ponuka motorizácií bude zrejme kopírovať novú A8. Na dvanásťvalec ale zabudnite.

Ako to v poslednej dobe chodí, slávnostná premiéra prebehne na samostatnej akcii. Verejnosť si bude môcť novú A7 pozrieť pravdepodobne až v decembri na autosalóne v Los Angeles, respektíve na jar budúceho roka v Ženeve. Časom potom iste dorazí aj ostrá S7.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY