vytisknout velikost písma Ani Toyota Auris (ne)smeruje do terénu. Freestyle pridal len plasty

Toyota tiež ponúkne svojim záujemcom "Octaviu Scout". Auris Touring Sports Freestyle však toho v teréne príliš veľa nepredvedie.. Toto limitované vydanie zamerané skôr na dizajn. Predaj sa začína v decembri.
Ani Toyota Auris (ne)smeruje do terénu. Freestyle pridal len plasty

Kategória oplastovaných kombi alebo allroad trackov je populárny spôsob, ako jednoducho zaradiť do ponuky "nový" model. Môžeme nájsť príklady z Octavie Scout, Subaru XV, Allroad z Audi alebo Cross Country z Volva. Po novom sa pridáva k takýmto modelom aj Auris Touring Sports od Toyoty.

Nie je žiadne tajomstvo, že v týchto prípadoch ide hlavne o dizajn, pretože reálni zákazníci väčšinou do terénu nejazdia. Presne na to Toyota sa spolieha, pretože nevykonávala žiadne úpravy svojho podvozku. Jednoducho pridala plasty okolo celej karosérie a krytov strieborného podvozku. Ako bonus získate veľkolepé sedemnásťpalcové kolesá. Týmto končí zoznam vylepšení.

V tomto prípade totiž ani tak nejde priamo o novú verziu Toyoty Auris, ako skôr o snahu upozorniť na príchod modelového roku 2018. Samotné vyhotovenie Freestyle vstúpi do predaja v decembri a kombinovať ho bude možné so všetkými motormi vrátane hybridu. Vozidlo však poukazuje na skutočnosť, že ide o limitovanú verziu. 

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY