vytisknout velikost písma Ani Toyota Auris (ne)smeruje do terénu. Freestyle pridal len plasty

Toyota tiež ponúkne svojim záujemcom "Octaviu Scout". Auris Touring Sports Freestyle však toho v teréne príliš veľa nepredvedie.. Toto limitované vydanie zamerané skôr na dizajn. Predaj sa začína v decembri.
Ani Toyota Auris (ne)smeruje do terénu. Freestyle pridal len plasty

Kategória oplastovaných kombi alebo allroad trackov je populárny spôsob, ako jednoducho zaradiť do ponuky "nový" model. Môžeme nájsť príklady z Octavie Scout, Subaru XV, Allroad z Audi alebo Cross Country z Volva. Po novom sa pridáva k takýmto modelom aj Auris Touring Sports od Toyoty.

Nie je žiadne tajomstvo, že v týchto prípadoch ide hlavne o dizajn, pretože reálni zákazníci väčšinou do terénu nejazdia. Presne na to Toyota sa spolieha, pretože nevykonávala žiadne úpravy svojho podvozku. Jednoducho pridala plasty okolo celej karosérie a krytov strieborného podvozku. Ako bonus získate veľkolepé sedemnásťpalcové kolesá. Týmto končí zoznam vylepšení.

V tomto prípade totiž ani tak nejde priamo o novú verziu Toyoty Auris, ako skôr o snahu upozorniť na príchod modelového roku 2018. Samotné vyhotovenie Freestyle vstúpi do predaja v decembri a kombinovať ho bude možné so všetkými motormi vrátane hybridu. Vozidlo však poukazuje na skutočnosť, že ide o limitovanú verziu. 

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY