vytisknout velikost písma Ako sa dotkne hromadné zvolávanie dieselových áut slovenských vodičov?

Slovenské zastúpenie jednotlivých automobiliek zatiaľ nemá informácie o tom, že by sa nemecké úpravy dieselov týkali slovenských vodičov. Zatiaľ ide o čisto nemeckú záležitosť.
Ako sa dotkne hromadné zvolávanie dieselových áut slovenských vodičov?

Stredajšie stretnutie nemeckých automobiliek s predstaviteľmi tamojšej vlády označované ako "Diesel Summit" prinieslo vo výsledku plán na dodatočnú úpravu viac ako piatich miliónov naftových áut. Dotkne sa táto skutočnosť nejakým spôsobom aj slovenských vodičov, respektíve automobilov registrovaných na Slovensku?

Zatiaľ sa zdá, že nie. Oslovili sme zástupcov slovenských importérov jednotlivých značiek a odpoveď bola vo všetkých prípadoch rovnaká. Nikto zatiaľ nemá informácie o tom, že by sa závery nemeckého stretnutia nejakým spôsobom dotkli aj automobilov registrovaných v SR.

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Test Range Rover Velar D300: Takto má vyzerať SUV

Range Rover Velar je aj napriek svojej istej nedokonalosti krásne auto. Takto by malo vyzerať a hlavne jazdiť každé SUV. Britská novinka stelesňuje mix pre vodiča zaujímavých jazdných vlastností, vysokej miery komfortu a zaujímavej dynamiky.

19. 12. 2017 | Dalibor Žák
Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

Čo urobí viac oktánov s výkonom trojvalca 1.0 TSI? Toto

S našou dlhodobo testovanou Fabiou sme sa zastavili na brzde. Namerané hodnoty rozhodne nepriniesli sklamanie. Zároveň sme vyskúšali, čo s parametrami motora urobí drahší benzín. Výrazný rozdiel nečakajte.

18. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY