vytisknout velikost písma Aj nový Mercedes-Benz Sprinter sa začína odhaľovať zvnútra

Nová generácia Mercedesu Sprinter predstavuje svoj interiér. Dominantným prvkom je rozmerný displej príplatkového infotainmentu. Svetovú premiéru zažije nový Sprinter vo februári 2018.
Aj nový Mercedes-Benz Sprinter sa začína odhaľovať zvnútra

Automobilka Mercedes-Benz si poslednú dobu vyžíva v odhaľovaní nových modelov zvnútra. Dotklo sa to nielen nového CLS, ale aj novej triedy A, ktorej interiér už tiež poznáme, ale samotné auto ešte nie. Teraz si môžeme prezrieť fotografie interiéru novej generácie dodávky Mercedes-Benz Sprinter.

Nový Sprinter sa predstaví až vo februári 2018, ale už teraz sa Mercedes rozhodol pochváliť novým poňatím interiéru vrátane veľkého displeja infotainmentu. Na pomery dodávok to vyzerá skutočne luxusne, ale očakávame, že takáto záležitosť sa bude dodávať len za príplatok.

Nebude však chýbať niekoľko konektorov a výstupov USB, zásuviek a aj Wi-Fi hot-spot. To ale bude platená služba. Inak sa nový Sprinter nijako neodchýli od zavedeného receptu. Bude k dispozícii v niekoľkých variantoch vrátane osobnej verzie.

Pod kapotu sa podľa všetkého nasťahujú už len štvorvalce a časom aj hybrid. Súčasná generácia sa však dá kúpiť aj so šesťvalcom. Dieselové motory sa samozrejme nezaobídu bez filtrov pevných častíc či selektívnej katalytickej redukcie SCR. Na niektorých trhoch sa bude aj naďalej Sprinter predávať aj so zážihovými motormi a vo verzii na CNG.

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Ako je na tom šesťvalcová Kia Stinger s výkonom? O nedostatok koní sa nebojte

Kia Stinger je jednou z najzaujímavejších noviniek tohto roku. V rámci redakčného testu vrcholnej verzie GT sme zmerali aj reálny výkon dvakrát preplňovaného zážihového motora. Šesťvalcový Stinger sa zaradil k tým autám, ktoré na brzde vykázali vyššie ako udávané maximum.

6. 12. 2017 | Dalibor Žák
Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

Test Škoda Karoq 2.0 TDI 110 kW 4×4 DSG: Líder triedy

5. 12. 2017 | Dalibor Žák | 1 příspěvek
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI v dlhodobom teste: Pol roka s trojvalcom

Ďalší dlhodobý test bude patriť Škode Fabia Combi. Čaká nás pol roka s novým litrovým trojvalcom 1.0 TSI. Konkrétne ide o verziu s výkonom 81 kW, teda o vrcholnú motorizáciu. Fabia prišla do testu vo výbave Style a s niekoľkými príplatkovými prvkami.

4. 12. 2017 | Dalibor Žák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY